هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

3.1 امتیاز
رتبه بندی این مطلب:
3.1

بیش از ده سال است که در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت داریم. در دوران همه‌گیری کرونا و ترجیح اکثریت جامعه به استفاده از خدمات آنلاین تصمیم گرفتیم دامنه‌ی فعالیت خود را به حوزه آنلاین نیز توسعه دهیم. ما در شرکت هدایای تبلیغاتی پاپیون مجهز به کارگاه تولیدی و دوخت تیشرت، لباس کار، کلاه پارچه‌ای، آفتابگیر، انواع ساک دستی و ساک خرید تبلیغاتی، فلودر، کارگاه چاپ لیوان سابلیمیشن، تولید لیوان شیشه ای مات یخی و جعبه پذیرایی و طراحی پک و ست های هدایای تبلیغاتی به عنوان یک شرکت تولید هدایای تبلیغاتی سعی در عرضه هدیه های تبلیغاتی ارزان و خلاقانه و نیز هدیه تبلیغاتی لوکس، لاکچری، نفیس و مفید نموده ایم. همچنین با فعالیت در واردات انواع هدایای تبلیغاتی جدید و خاص، ست هدیه مدیریتی و هدیه نمایشگاهی مانند فلش مموری تبلیغاتی فلزی و چرمی، پاور بانک، جعبه ابزار، خودکار، لیوان سرامیکی، ساعت های رومیزی و جدیدترین و بروزترین هدایای الکترونیکی و تکنولوژیکی مانند اسپیکر، بخور سرد و انواع شارژر سعی در ارائه و فروش جدیدترین هدایای تبلیغاتی نموده ایم. افتخار ارائه هدایای شرکتی به مشتریان و مدیران عزیز در شهرهای مختلف کشور همچون مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اراک، یزد، اهواز و اقصی نقاط کشور نشان اعتماد و سربلندی ما ست. دقت، سرعت، صداقت و احترام به مشتریان را سرلوحه عملکرد سازمانی خود قرارداده و در این مسیر رضایت خاطر مشتریان که بی شک با ارزشترین هدیه برای ماست را به دست آورده ایم. در همین راستا علاوه بر پیشنهاد هدایای تبلیغاتی متناسب با بودجه و خواست مشتریان از انواع هدایای تبلیغاتی خاص و جدید، هدایای تبلیغاتی لوکس، هدایای لاکچری، نفیس و همچنین هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید در کنار سایر هدایای تبلیغاتی شرکتی جهت مدیران و برای خواسته های مشتریان استفاده مینماییم.

هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی را می توان مواردی توصیف کرد که برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی و تاثیرگذاری بر مخاطب جهت برندینگ یا افزایش فروش در ارتباطات بازاریابی ، فروش و مخصوصا روابط عمومی استفاده می شوند و معمولاً حاوی آرم و لوگوی شرکت هستند. هدایای تبلیغاتی یکی از شیوه ها و روش های پیش‌برد فروش است که باعث حسن انتخاب، خشنودی، رضایت و اعتماد مشتریان به ما می گردد. هدایای تبلیغاتی را می توان هدیه ای کاربردی نامگذاری کنیم که جهت قدردانی از مشتریان و نشان دادن اهمیت آنها و تکرار و دیده شدن نام برند و لوگوی تجاری و تبلیغاتی شما بر روی آن و نشان دادن خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید، برای ثبت و ماندگاری و حک در ذهن مشتریان استفاده می گردد. به بیان ساده تر هدایای تبلیغاتی می تواند در ذهن مشتری ماندگاری و خاطره خوب ایجاد کند و باعث اعتماد بیشتر مشتریان به شما شود. با درج و چاپ نام تجاری خود و خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید و تاثیر بر روی مشتریان باعث توصیه و تعریف توسط مشتریان بالفعل به مشتریان بالقوه شده (اصطلاحاً تبلیغ سینه به سینه) و بدین ترتیب شما می توانید طیف وسیع تری از مشتریان را جذب نمایید و مشتریان قدیم میتوانند پلی برای مشتریان جدید شما باشد.

هدف هدایای تبلیغاتی چه کسانی هستند؟

گیرندگان هدایای تبلیغاتی می توانند مشتریان قدیمی ، مشتریان عمده ، مدیران و کارمندان شرکتها یا سازمانها ، مدیران و کارمندان شرکت یا سازمان خودتان ، مشتریان بالقوه یا عامه مردم باشند. هدایای تبلیغاتی روشی کاربردی و منحصر به فرد برای تشکر از مشتریان، مجریان و تامین کننده های کسب و کار و کارمندان به شمار می آید. در بیشتر مواقع وقتی هدیه‌ای بصورت رایگان به ما داده می شود، به صورت ناخودآگاه ، به فکر جبران کردن و تشکر متقابل از هدیه دهنده می افتیم. در بیشتر مواقع این جبران کردن می تواند با خرید از آن فرد یا برند انجام شود. اگر هم ما قصد خرید از آن فروشگاه یا آن برند را درآن زمان نداشته باشیم سعی در معرفی به دوستان و آشنایان خود که قصد خرید دارند را خواهیم نمود و بهرحال آن هدیه همیشه به یادگار در ذهن ما نقش خواهد بست. هدیه تبلیغاتی با بازدهی و تاثیرگذاری خوبی که دارد در کمترین زمان می تواند باعث شناخت برند ما توسط مخاطبین شود. شما باید بر روی هدایای تبلیغاتی خود حتماً از نشان تجاری و لوگو ، اسم شرکت و یا نمادی از محصولات به صورت تصویری و یا سمبلیک و یا از تمام موارد استفاده نمایید. هدیه تبلیغاتی کالایی است که عمدتاً بر روی آنها لوگو (آرم) یا شعار قرار می‌گیرد ولی لزوماً همیشه اینگونه نیست و در بسیاری از موارد زمانی که از هدایای تبلیغاتی خاص و یا هدایای تبلیغاتی لاکچری و لوکس استفاده می کنیم با توجه به نوع مخاطبمان و نوع رابطه و شناختی که از آنها داریم و جایگاه اجتماعی آنان بهتر است هیچ تبلیغی بر روی هدیه نباشد تا امکان استفاده آنها در مکانهای مختلف بیشتر گردد ولی به هرحال آن شخص همیشه در خاطر خود خواهد داشت که هدیه تبلیغاتی لوکس و لاکچری خود را از کدام مجموعه دریافت کرده و این همیشه در ذهن و خاطرش باقی خواهد ماند.

ست هدیه تبلیغاتی

ست هدیه تبلیغاتی اسپیکر

ست هدیه تبلیغاتی پاوربانک

ست هدیه تبلیغاتی پاوربانک

ست هدیه تبلیغاتی پاوربانک

ست هدیه تبلیغاتی هدفون

ست هدیه تبلیغاتی فلش

ست هدیه تبلیغاتی پاوربانک اسپیکر فلش مموری و جعبه شکیل

ست هدیه تبلیغاتی پاوربانک ساعت نگینی جای عطر نگینی

ست هدیه تبلیغاتی پاوربانک اسپیکر خودکار فلش

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

کجا از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

هدایای تبلیغاتی به منظور استفاده در بخش بازاریابی (Marketing) و به منظور استفاده در برنامه ارتباط گرفتن با مشتریان و خصوصاً روابط عمومی استفاده می‌گردند. طراحی هدایای خلاقانه تبلیغاتی یکی از مهم ترین عوامل جلب نظرمخاطبین بوده و این حس وفاداری مشتریان است که مطمئناً می تواند نقش به سزایی در یادآوری و ماندگاری محصولات و خدمات یک شرکت در ذهن مشتریان داشته باشد. در مقایسه بین هدایای تبلیغاتی با سایر موارد تبلیغاتی مانند بروشور و کاتالوگ باز هم هدایای تبلیغاتی در اولویت است چراکه بسیاری از افراد موارد چاپی تبلیغاتی شركت ها را نزد خود نگه نمیدارند، اما مثلاً یك جاكلیدی كوچك یا فلش مموری تبلیغاتی یا حتی یک خودکار ارزان قیمت را كه اطلاعات تماس شما برروی ان درج شده باشد را برای مدتهای طولانی پیش خود نگه میدارند. محصولات تبلیغاتی چیست؟ اگر تا به حال به یک نمایشگاه رفته اید و یک خودکار یا لیوان گرفته اید یا یک کیف و یا حتی یک ساک دستی ساده را به خانه برده اید ، در واقع شما یک کالا و محصول تبلیغاتی را در دستان خود نگه داشته اید. این هدایا و محصولات شرکتی تقریباً هر روز بخشی از زندگی ما را تشکیل می دهند حتی اگر متوجه آن نشویم. هنگامی که برای نوشتن و یادداشت مطلبی از یک خودکار استفاده می کنیم یا برای حمل چیزی در پیک نیک خانوادگی از یک ساک دستی استفاده می کنیم در واقع از محصولات تبلیغاتی شرکتها و برندها در زندگی روزمره استفاده می کنیم، خصوصاً اینکه این محصولات بطور رایگان در اختیار ما قرار داده شده. این هدایا ممکن است اجسام کوچک و پیش پا افتاده ای به نظر برسند، اما قدرت آنها را دست کم نگیرید! هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه ترین استراتژی تبلیغاتی است و همه از آن استقبال می کنند چا که بهرحال همه افراد عاشق گرفتن چیزهای رایگان هستند.

مهمترین سوالات در مورد خرید هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی زمانی میتواند بازدهی ۱۰۰% برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد که انتخاب درست هدایای تبلیغاتی نسبت به کسب و کار شما باشد. گروه مشاوره و طراحی هدایای خلاق پاپیون به شما در انتخاب هدیه مناسب تبلیغاتی مشاوره خواهد داد و کمک حال شما در انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی خواهد شد

ارزانترین هدیه تبلیغاتی همیشه، هدیه ای است که نسبت به کسب و کار شما درست انتخاب شود و بیشترین بازدهی را نسبت به هزینه ای که می‌کنید برای شما به ارمغان بیاورد در اولین جلسه مشترک بین شما و پاپیون این مورد می توانید بررسی و اعلام شود

بهترین هدیه تبلیغاتی، هدیه‌ای است که برای مخاطبان شما یادآور خاطرات خوب از برند شما باشد. این هدیه می تواند یکی از محصولات موجود در دسته‌بندی‌های پاپیون باشد و یا یک ست تبلیغاتی سفارشی باشد که مختص شما ساخته می شود

خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی، هدایای هستند که در مخاطبان شما ایجاد شگفتی کنند. این شگفتی می‌تواند از شناخت درست نیاز مخاطبان و انتخاب درست در زمان درست باشد.

نوشتن یک نظر

(با درج نظر در سایت شما شرایط و قوانین سایت را خوانده و موافقت کرده‌اید.)
  • بازگشت به بالا