هدیه روز مهندس

هدیه روز مهندس

5.0 امتیاز
رتبه بندی این مطلب:
5.0

روز 5 اسفندماه مصادف است با روز مهندس که می توان برای تبریک به مهندسان این مرز و بوم کادو داد و ما پیشنهادهای عالی را آماده کرده ایم. روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین توسی و روز مهندس نام گذاری شده است. مهندسین مهره های حیاتی کشور به شمار می آیند.

آنها کشف نمی کنند، خلق می کنند، می سازند و با کدهای دقیق و حساب کتاب های درست چرخ های پیشرفت کشور را به حرکت در می آورند. سختی می کشند، عرق می ریزند اما به کارشان عشق می ورزند و کشورشان را با فن آوری های جدید همگام می سازند. این روز را به مهندسین فرزانه کشور تبریک می گویم و به رسم دیرین هدیه ای شایسته تقدیم آنها می کنیم.

در این مطلب ما شما را برای خرید هدیه برای روز مهندس راهنمایی کرده ایم که البته بستگی به نیاز مهندسان دارد و آن متغییر است، در زیر به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم :

جا کلیدی

جا کلیدی هدیه ای است که می توانید به عنوان کادو به هر دختر یا پسر مهندسی بدهید و مطمئن باشید که همیشه از آن استفاده می کند و آن را به همراه دارد.

مهندس برق

Image

مهندس عمران

Image

مهندس معماری

Image

مهندس مملکت

Image

ماگ

مهندسان امروزه ساعات زیادی را پشت سیستم یا میز کار خود می گذرانند و نوشیدن چای یا قهوه در طول این زمان برایشان بسیار لذت بخش است. پس یک ماگ زیبا با طرح مهندس می تواند هدیه پر مصرف و جذابی برای آن ها باشد.

ماگ مهندس معمار

Image

ماگ طرح مهندس

Image

ماگ طرح برنامه نویس

Image

ماگ طرح مهندس

Image

ماگ تبریک روز مهندس

Image

ماگ طرح مهندس

Image

مجسمه

مهندسان به دلیل مشغله از وجود مجسمه روی میز کار خود لذت می برند و نگاه کردن به این مجسمه ها باعث استراحت کوتاهی به ذهن و مغز آن ها می شود. پس آن ها را از داشتن یک مجسمه هیجان انگیز کوچک روی میز کارشان محروم نکنید.

مجسمه طرح مهندس

Image

مجسمه طرح مرد تلاشگر

Image

مجسمه طرح پلکان ترقی

Image

پیکسل

پیکسل نیز جزو هدایایی است که می تواند به عنوان هدیه همیشه همراه فرد باشد و از آن بر روی کیف یا لباس خود استفاده کنند.

طرح مهندس

Image

طرح مهندس

Image

طرح خانم مهندس

Image

طرح آقای مهندس

Image

تقویم

تقویم نیز هدیه ای است که می تواند زینت بخش میز مهندسان باشد و در روزمره از آن استفاده کنند. علاوه بر این هدیه ای ارزان است و می توانید با هر بودجه ای که در نظر دارید تقویم را نیز جزو کادو برای مهندس در نظر بگیرید.

تقویم چوبی

Image

تقویم رومیزی

Image

تقویم رومیزی

Image

پازل

پازل‌ها سرگرمی های جذابی هستند که افراد در سنین مختلف جذب آن می شود. امروزه پازل ها برای گروه های سنی مختلف طراحی شدند و پازل های سه بعدی نیز جزو کادو های مورد علاقه مهندسین هستند و می توانند ساعت های خالی خود را با آن ها پر کرده و به مغز استراحت دهند.

پازل چوبی قایق

Image

پازل چوبی تاج محل

Image

پازل فلزی پیانو

Image

ساعتی رومیزی

مهندسین معمولا ذهن مشغولی دارند و در حین کار گذر زمان را حس نمی کنند. گاهی ممکن است ساعت ها درگیر کار شوند و از موضوعات مختلف زندگی دور شوند. وجود ساعت رومیزی علاوه بر زیبایی میز کارشان٬ گذر زمان را نیز به آن ها یادآوری می کند. پس ساعت رومیزی نیز هدیه ای مناسب برای یک مهندس است.

ساعت رومیزی دیجیتال

Image

ساعت پروژکتوری

Image

ساعت رومیزی

Image

کوله پشتی

در صورتی که با مهندس کامپیوتر طرف هستید یا مهندسی که وسایل زیادی از جمله لپ تاپ دارد وجود یک کوله پشتی هدیه ای خاص و پر مصرف است. پس وقت را از دست ندهید و یک کوله پشتی خوب برای وی تهیه کنید.

کوله پشتی

Image

کوله پشتی لپ تاپ

Image

کوله پشتی لپ تاپ

Image

مخاطبان پاپیون بسته به سلیقه هرکدام محصولات یک گروه را انتخاب می‌کنند. اما محصولات دسته دکوری و البسه بیش از سایر دسته‌ها مورد استقبال قرار می‌گیرند. در مرحله بعدی محصولات هدفون و هدست مورد اقبال هستند.

نوشتن یک نظر

(با درج نظر در سایت شما شرایط و قوانین سایت را خوانده و موافقت کرده‌اید.)
  • بازگشت به بالا