نکاتی برای هدیه دادن در دیدار اول

نکاتی برای هدیه دادن در دیدار اول

2.0 امتیاز
رتبه بندی این مطلب:
2.0

بایدها و نبایدهای اولین قرار عاشقانه

پس از اینکه زن و مرد تصمیم می‌گیرند تا بیشتر با هم آشنا شوند، اولین قرار عاشقانه‌شان ممکن است با استرس  و هیجان زیادی همراه باشد. هر دو طرف دوست دارند بهترین لباس‌های خود را بپوشند، گران‌ترین عطرشان را بزنند و سعی می‌کنند برای یک گفت‌وگوی شاد و هیجان‌انگیز روحیه بسیار خوبی داشته باشند.

اما برخی بایدها و نبایدها هست که باید برای اولین قرار عاشقانه بدانید و آنها را را رعایت کنید. برای آشنایی با این موارد در ادامه همراهمان باشید.

 

خودتان باشید

به هیچ عنوان خوب نیست خودتان را کسی نشان دهید که نیستید! هیچ دلیلی ندارد که خود واقعی‌تان را پنهان کرده و در قالب فردی دیگر خودنمایی کنید.

بهترین و صحیح‌ترین کاری که می‌توانید در اولین قرار عاشقانه انجام دهید این است که «خودتان باشید». اجازه دهید طرف مقابل آن چیزی را ببیند که واقعا هستید، فیلم بازی نکنید، خود را فرهیخته‌تر، شادتر، مهربان‌تر، با ادب‌تر، توانمندتر و … از آنچه هستید نشان دهید زیرا عواقب ناخوشایندی برای خودتان بدنبال خواهد داشت.

 

وقتی فیلم بازی کنید، پس از مدتی دستتان رو می‌شود و طرف مقابلتان بدون معطلی شما را ترک خواهد کرد.

این را به یاد داشته باشید که همه دروغ‌ها و تظاهرها خیلی زودتر از تصور شما خودشان را نشان خواهند داد.

 

برای این منظور فقط کافیست «خودِ واقعی‌تان» را دوست داشته باشید، به شخصیت خود احترام بگذارید و به یاد داشته باشید که هیچ انسانی روی کره زمین کامل نیست و شما هم از این قاعده مستثنا نیستید. به نکات مثبت وجود خود بیندیشید و کار و زندگی و ظاهر خود را دوست داشته باشید.

 

دیر سر قرار حاضر نشوید

در اولین قرار سعی کنید دیر نرسید زیرا خاطره آن تا انتهای رابطه باقی خواهد ماند. دیر سر قرار حاضر شدن تبعات منفی زیادی دارد، ممکن است طرف مقابل تصور کند شما برای وقت دیگران احترام و ارزش قایل نیستید. یا شاید به غلط تصور کند انسان از خودراضی‌ای هستید و راحتی خود را به قول‌هایتان ترجیح می‌دهید.

 

این را به خاطر داشته باشید که دیر کردن، سوبرداشت‌های متعددی بدنبال خواهد داشت. بنابراین، سعی کنید برنامه خود را طوری تنظیم کنید که ۱۰ دقیقه پیش از ساعت قرار در محل موردنظر حاضر باشید.

 

هم‌صحبت خوبی باشید

اگر تصور می‌کنید هم‌صحبت چندان خوبی نیستید و نمی‌توانید مثلا شروع کننده یک مکالمه عالی باشید، توصیه می‌کنیم از قبل به این موضوع فکر کنید و لیستی از موضوعات مختلف تهیه کنید. مثلا در مورد علاقه‌مندی‌های خود در زندگی، خانواده، شغل یا مکان‌هایی که دوست دارید از آنها بازدید کنید.

 

هنگام معاشرت با فرد موردعلاقه‌تان یادتان باشد در خلال حرف‌هایش از او سوالاتی را بپرسید تا متوجه شود مشتاق حرف زدن هستید.

همچنین وقتی خودتان حرف می‌زنید هم او را با سوال پرسیدن درگیر ماجرا کنید و بخواهید نظراتش را بیان کند. قدرت بیان خوب و ارتباط اجتماعی معقول از جمله ملزومات یک رابطه عاطفی موفق بشمار می‌روند.

موبایل خود را در جیب یا کیفتان بگذارید

وقتی برای اولین بار با فرد مورد علاقه‌تان قرار گذاشته‌اید نباید موبایلتان دم دست باشد. تلفن‌ها و پیام‌ها را بعد از قرارتان پاسخ دهید. موبایل را سایلنت کنید. حواستان باشد که باید در لحظه زندگی کنید و از حضور افرادی که کنارتان هستند باید استفاده ببرید نه افراد غایب.

 

اطلاعات زیادی در مورد خود بیان نکنید

حتی اگر هدف از این آشنایی‌ها، ازدواج است هم نباید در همان قرار اول اطلاعات زیادی در مورد خودتان به زبان بیاورید. اگر از همسرتان جدا شده‌اید و بچه دارید، باید این مساله را در همان ابتدا مطرح کنید اما به‌گونه‌ای بگویید که تصور نکند می‌خواهید بلافاصله خانواده تشکیل دهید و دنبال فرد مناسب می‌گردید.

 

هیچ لزومی ندارد در مورد جزئیات جدایی یا اتمام دوستی قبلی خود توضیح دهید. در اولین ملاقات صحبت‌های ساده و سطحی انجام دهید و موضوعات مهم و اساسی که جای بحث زیادی دارند را برای قرارهای بعدی بگذارید.

 

ارتباط چشمی برقرار کنید

زبان بدن در کنار حرف‌هایی که به زبان می‌آورید بسیار مهم است زیرا به واسطه آنها فرد متوجه می‌شود که آیا مشتاق ادامه رابطه هستید یا خیر. سعی کنید هنگام صحبت کردن با طرف مقابل ارتباط چشمی داشته باشید. این کار باعث می‌شود تا مکالمه خیلی بهتر پیش برود.

 

اگر پاهای خود را به سمت در خرئجی بگیرید، دست به سینه بایستید یا مدام این طرف و آن طرف را نگاه کنید یعنی به هیچ عنوان راضی و خوشحال نیستید و دوست دارید سریعا این قرار آشنایی به پایان برسد.

 

ارتباط چشمی در اولین قرار بسیار مهم است. اگر دست به سینه بنشینید و رویتان سمت دیگری باشد یعنی از آشنایی فرد راضی نیستید.

آداب پشت میز نشستن در کافه و رستوران را رعایت کنید.

 

از سفارش دادن غذاهایی که خوردن آنها چندان آسان نیست پرهیز کنید.

حجم بزرگی از غذا را در دهان خود نگذارید، سوپ را هرت نکشید، با آرنج خود به کنار دستی نزنید تا وجهه بدی از خود نسازید و اولین قرار عاشقانه را خراب نکنید.

 

از سفارش دادن غذاهایی که خوردن آنها چندان آسان نیست پرهیز کنید؛ همچون اسپاگتی یا ساندویچ‌های بزرگ.

انتظار داشته باشید که دنگ صورت‌حساب خود را خودتان پرداخت کنید

 

با اینکه بیشتر مردها در اولین قرار صورت حساب رستوران را پرداخت می‌کنند، اما چندان هم بعید نیست که طرف مقابل از شما بخواهد تا هزینه غذایتان را خودتان پرداخت کنید.

بعد از غذاخوردن پشت میز آرایش نکنید.

در اولین قرار علاوه بر موارد بالا بهتر است مسایل زیر را نیز مدنظر داشته باشید تا اوضاع به دلخواهتان پیش برود:

 

توصیه به خانم ها:

آرایش غلیظ نکنید و لباس‌هایی نپوشید که برای کافه و رستوران مناسب نیست.
شیک اما ساده باشید تا هم خودتان احساس راحتی بیشتری داشته باشید و هم طرف مقابل هم از طرز لباس پوشیدنتان تعجب نکند.

اجازه دهید آقایان در را برای شما باز یا بسته کنند و سپس شما از آنها تشکر کنید.
بعد از صرف غذا اشکالی ندارد رژلب خود را تمدید کنید، اما از دیگر وسایل آرایشی استفاده نکنید.

 

توصیه به آقایان:

خانم را تا در خانه برسانید.
همیشه در را برای خانم‌ها باز کنید و اجازه دهید که اول او وارد شود.

هزینه میز شام یا بلیط سینما را پرداخت کنید. اگر خانم قبول نکرد و می‌خواست سهم خود را بدهد، خیلی اصرار نکنید.
پس از پیاده کردن او منتظر بمانید که وارد خانه شود و سپس محل را ترک کنید.

 

در آخر هم این را به یاد داشته باشید که اولین قرار عاشقانه به این معنی نیست که برای ازدواج یا ارتباط همیشگی با طرف مقابل او را انتخاب کنید. این قرار صرفا جهت آشنایی بیشتر است. یعنی اول باید ببینید می‌توانید چنین فردی را وارد زندگی معمولی خود بکنید یا خیر. سپس در مورد تصمیمات مهم زندگی فکر کنید.

 

عشق معجزه ای است که هرکس را که گرفتار خود میکند موجب میگردد برای جلب نظر معشوق فرد عاشق هرکاری انجام دهد و اگر با عشق خود چه دختر چه پسر برای دیدار اول یا دادن اولین هدیه عاشقانه خود برای قرار اول به دنبال کادویی خاص میگردد تا بتوانید خود را از همان لحظه اول در دل طرف جا کنید با ما همراه باشید .

هدیه در یک رابطه میتواند نقش مهمی را برای پیوند هرچه عمیق تر آن رابطه ایجاد کند بعضی از دخترها و پسرها عاشق کادو گرفتن و سورپرایز کردن میباشند پس هدیه را میتوان یکی از بهترین راه ها برای عاشق کردن طرف مقابل دانست .

ایده هدیه عاشقانه برای اولین قرار

دادن هدیه عاشقانه دخترانه و پسرانه تنها برای ایام ولنتاین نیست یک هدیه عاشقانه میتواند برای آشتی کردن با معشوق نیز کاربرد داشته باشد بهترین پک های هدیه عاشقانه از اقلام زیر میتواند تشکیل گردد

عروسک

شکلات

گل رز

قاب عکس عاشقانه

ماگ قلبی

جعبه موسیقی

محصولات با تزئین فانتزی

Image
 
Image

یکی از ست های عاشقانه میتواند قاب عکس یا ماگ و یا ترکیی از این هردو محصول باشد البته باید این موضوع را مدنظر قرار دهید که اگر قصد خرید ماگ یا تابلو را دارید سعی کنید این محصولات را با طرح های عاشقانه خریداری کنید

شما میتوانیدعکس به همراه جمله دلخواه خود را روی ماگ و تابلو چاپ نمایید یا تاریخ آشنایی خود را بر روی ماگ ثبت کنید تا کادویی خاص و اختصاصی را به معشوق خود بدهید .

Image
 
Image

جعبه موسیقی و گل رز جاودان را میتوان رمانتیک ترین هدیه ای که یک عاشق به معشوق خود میدهد نامید ، گل رز نماد عشق میباشد که با پیشرفت تکنولوژی طبق فرآیندی خاص نوعی جاودانگی به آن میدهند و طول عمر این گلها را از ۱ هفته به ۳ الی ۵ سال افزایش میدهند

جعبه موسیقی محصولی رمانتیک و عاشقانه میباشد این یادگاری به عنوان اولین کادو میتواند قرار عاشقانه ای را برای شما رقم بزند مخصوصا اگر جعبه ای که میخرید دارای موسیقی لاو استوری و یا یک موسیقی عاشقانه باشد .

 

نوشتن یک نظر

(با درج نظر در سایت شما شرایط و قوانین سایت را خوانده و موافقت کرده‌اید.)
  • بازگشت به بالا