نکاتی درباره هدایای مناسب آشتی کنان

نکاتی درباره هدایای مناسب آشتی کنان

5.0 امتیاز
رتبه بندی این مطلب:
5.0

آشتی کردن هم می تواند هیجان انگیز باشد و هم می تواند بسیار دلهره آور. اما در هر صورت برای آنکه بتوانید کدورت ها را به خوبی پشت سر بگذارید، می توانید یک هدیه زیبا خریداری نمایید. در این مطلب ما قصد داریم بهترین ایده ها برای خرید هدیه آشتی کنان دوست را در اختیارتان قرار دهیم.

 

بهترین ایده ها برای خرید هدیه آشتی کنان دوست

اگر مدتی است که با دوست خود قهره کرده اید و اکنون می خواهید با یک هدیه زیبا، دوباره ارتباط جذاب و دوست داشتنی خود را بازیابید، می توانید یک هدیه آشتی کنان دوست خریداری کرده و برای شروع مجدد دوستی، پیش قدم شوید.

 

کتاب هدیه دهید

یکی از جذاب ترین ایده ها برای هدیه دادن، کتاب است. خوشبختانه در هر زمینه ای که جست و جو کنید، کتاب های مختلفی برای خرید وجود دارد. این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی مطابق با سلیقه دوستتان، کتابی خریداری کنید. مطمئن باشید که یک فرد کتابخوان، همیشه از دریافت کتاب به عنوان هدیه خوشحال خواهد شد؛ چه رسد که این هدیه آشتی کنان باشد.

Image

شاخه گل بخرید

گل ها لطافتی دارند که می توانند نشانه هایی از دوستی و صلح به همراه داشته باشند. خرید گل یکی از بهترین ایده های کادو آشتی کنان دوست است. اگر سلیقه دوستتان را می دانید، می توانید گلی را بخرید که او دوست دارد. به شما پیشنهاد می کنیم کا��تی از دست نوشته ای از خودتان را نیز ضمیمه اش کنید تا تاثیر این هدیه را دوچندان نمایید.

Image

کیک درست کنید

شاید برایتان جالب باشد اما به جای آنکه به فکر ایده های عجیب برای خرید هدیه آشتی کنان باشید، می توانید کیک درست کنید. اگر فکر می کنید که نمی توانید این خوراکی خوشمزه را به شکل زیبا درست کنید، می توانید از ایده های تزیین کیک استفاده کنید.

Image

یک وسیله دکوراتیو جذاب خریداری نمایید

کمی جست و جو و حس خلاقیت کافی است تا شما بتوانید بهترین وسیله دکوراتیو را خریداری کنید. اما اگر می خواهید کار آسان تری داشته باشید، به این ایده ها فکر کنید:

 

تابلو نقاشی

چراغ خواب

گوی های دکوراتیو

تابلوهای شنی

تابلوهای دست نوشته

قاب عکس

گلدان

لیوان خاص

و …

در کل هر چیز دکواتیوی که می تواند او را به یاد شما اندازد، گزینه ای بسیار مناسب برای هدیه آشتی کنان دوست خواهد بود.

برای هدیه آشتی کنان دوست ، آلبوم درست کنید

اگر لحظات شیرین و دوست داشتنی بسیاری با یکدیگر داشتید که تصاویر آن ها موجود است، می توانید به عنوان هدیه آشتی کنان دوست، یک آلبوم هیجان انگیز درست کنید. چگونه؟

اولین کار این است که یک آلبوم در هر اندازه ای که دوست دارید، خریداری کنید. سپس تصاویر مشترکتان را چاپ کرده و درون آلبوم قرار دهید. مطمئن باشید یادآوری این خاطرات می تواند بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد و به راحتی کدورت ها را از یاد می برد.

کلیپ بسازید

هدیه می تواند یک کلیپ کوتاه باشد. امروز به کمک یک گوشی هوشمند و دانلود یک نرم افزار کارآمد، می توانید کلیپ های خلاقانه ای بسازید.
بهترین تصاویر و ویدئوهای مشترکتان را تعیین کنید، موسیقی پر خاطره‌تان را نیز انتخاب کنید و به کمک یک نرم افزار، که اتفاقا تعدادشان کم نیست، یک ویدئو کلیپ درست کنید. جالب اینجا است که شما می توانید به این کلیپ ها نوشته هم اضافه کنید. بدون تردید تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت.

هدیه آشتی کنان دوست ؛ کاردستی درست کنید

اگر دستی بر هنر دارید و استعداد ساخت چیزی دارید، می توانید از هنر دستتان کمک بگیرید و هدیه ای خلاقانه درست کنید. مثلا تابلو بسازید، یک داستان کوتاه در یک کتاب 5 یا 6 صفحه ای ایجاد کنید و یا هر آنچیزی که به ذهنتان می رسد و از عهده آن بر می آیید.

Image

سخن پایانی

در کل برای آنکه بتوانید کدورت ها را از بین ببرید، می توانید هر چیزی که فکر می کنید سلیقه دوستتان است را خریداری کنید. تمامش به این بستگی دارد که چقدر به بازگشت به رابطه دوستی اهمیت می دهید و اصولا چه سبک هدیه آشتی کنان دوست را می پسندید. در نهایت توجه داشته باشید که یادداشتی از خود با هر هدیه ای که تهیه می کنید به یادگار بگذارید چراکه تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

نوشتن یک نظر

(با درج نظر در سایت شما شرایط و قوانین سایت را خوانده و موافقت کرده‌اید.)
  • بازگشت به بالا